Sektörde Yeni Bir Dönem :

Bizimle Tanışın!

2014 yılında, APAFLON® (PTFE) imalatındaki 30 yıllık tecrübesini tüm ihtiyaç sahiplerine doğrudan ulaştırmak amacı ile kurulan APAMEYA, her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ile APAFLON® pazarında emin adımlarla ilerlemektedir.

Kalite ve hizmet anlayışını her zaman ön planda tutmayı ilke edinen APAMEYA, uygun fiyat politikası ile de müşterilerine üst düzeyde katma değer sağlamaktadır.

APAMEYA, içiboş ve dolu takoz formlarında, yarı mamül olarak imalatını gerçekleştirdiği APAFLON® ürünlerini, aynı zamanda son kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda mamül ( Conta, Segman, O-ring, V-ring, Destek ringi, Keçe, Yataklama, Şerit, Burç, Flanş, Omegat, Pus vs.) olarak da sunmaktadır.

Saf APAFLON® ve tüm alaşımlarını (Karbon, Bronz, Cam Elyaf, Grafit, Molibden Disülfür, Alümina, Peek, Inox, Ekonol vs.) sürekli stoklarında bulunduran APAMEYA, talepler doğrultusunda, tüm alaşım oranlarında ve tüm renklerde APAFLON® üretimi yapabilmektedir.

APAFLON®

Misyon

APAMEYA, memnuniyet odaklı ürün ve hizmet yaklaşımı ile, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit ederek en uygun çözümleri uzman ekiplerimiz aracılığı ile mevcut pazara sunmaktadır. İmalat sürecinin her adımında kalite standartlarına bağlı kalarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek sektördeki gelişmelere öncülük eden APAMEYA, müşterileri ile uzun vadeli işbirlikleri oluşturmayı misyon politikasının temel taşı olarak nitelendirmektedir.

Vizyon

APAMEYA, üstün kalitede APAFLON® (PTFE) ürünler üretiminde mükemmelliği ve verimliliği sağlamayı, sektöre liderlik etmeyi ve inovatif çözümler paylaşmayı benimsemiştir. Aynı zamanda yenilikçi ürünler ve hizmetler aracılığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve APAFLON®’u sektördeki en güvenilir marka konumuna taşımak da vizyonumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır.

MEYAFLON®